Giriş Ne Kadar Kazanırsınız? 27.11.2020

Ne Kadar Kazanırsınız?

Avon satış temsilcisi olduktan sonra Avon satışlarınızdan elde edeceğiniz gelir tamamen sizinle ilgili bir durumdur. Avon'un renkli dünyasına adım attıktan sonra farketmişsinizdir ki sadece Avon satış temsilcisi olarak çalışan ve başka hiçbir işe gerek duymadan hayatını güzel ve istediği şekilde idame ettiren insanlar olduğu gibi Avon satış temsilciliği kendi işinin yanında ek iş olarak da yapan insanlar da bulunmaktadır. 

Sizin hangi tarafta olacağınıza karar verecek olan kişi yine sizden başkası değildir. Avon satış temsilcisi olarak sadece kendi satışlarınızdan % 33 oranında kar elde edersiniz. Tabii ki kazancınız bununla da sınırlı değildir. Her ay değişen kampanyalara göre belli bir satış oranını yakaladığınız takdirde bu kazancınızın yanında Avon'un satış temsilcilerine sunduğu birbirinden güzel hediyeleri de kazanma şansınız olur. 

Yine belli bir satış rakamının üzerinde -ki bu rakam ulaşılmayacak bir rakam değildir asla- satış yaptığınız takdirde ürünleriniz için herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. 

Sürekli değişen kampanyalar, promosyonlar , numune ürünler ve televizyon reklamları sizin satış yapmanızı kolaylaştıran unsurlardır. 
Numunelerinizi ve kataloglarınızı yanınızdan ayırmayın ve kargonuz elinize ulaştığında ürünlerini müşterilerinize zamanında eksiksiz olarak teslim edin. Avon'un size de kadar çok kazandırdığına şaşıracaksınız.